Jesus Christ Superstar w Teatrze Rampa - Zaproszenie

Znakomite wokale, dynamiczna fabuła i dopracowana w najdrobniejszym geście piękna choreografia sprawiają, że półtoragodzinny musical Jesus Christ Superstar w Teatrze Rampa, poruszając najgłębsze emocje, zmusza do głębokiej refleksji. Jesteśmy przekonani, że tego właśnie potrzeba dziś młodym ludziom.
Nasza inscenizacja legendarnego musicalu „Jesus Christ Superstar” już w 2016 roku osiągnęła niebywały sukces. 
Krytycy zachwycali się reżyserią Jakuba Wociala i Santiago Bello, doskonałą choreografią tego ostatniego 
oraz niezwykłymi umiejętnościami wokalnymi wykonawców. Zobacz http://www.teatr-rampa.pl/spektakle/jesus-christ-superstar,45#recenzje

Wszystkie utwory w genialnych przekładach Wojciecha Młynarskiego są śpiewane przez najznakomitszych aktorów musicalowych młodego pokolenia. W roli Jezusa zobaczymy Jakuba Wociala – Najlepszego Wokalistę Musicalowego 2018 roku. Obok niego wystąpią m.in. Sebastian Machalski – jako Judasz, Natalia Piotrowska jako Maria Magdalena i Maciej Nerkowski jako Piłat. 

Artystom towarzyszyć będzie orkiestra pod dyrekcją Jana Stokłosy - kierownika muzycznego naszej inscenizacji.
Teatr Rampa już po raz czwarty powraca do tego tytułu, który stał się jego sezonowym hitem prezentowanym co roku tylko przed Świętami Wielkanocnymi.
Zapraszamy do rezerwacji miejsc na spektakle grane w dniach od 2 do 13 kwietnia 2019. Dla grup przewidujemy specjalną ofertę cenową od 50 zł za bilet, na wybrane terminy kwietniowe, określone miejsca.
KONTAKT: tel.
Tel: 501 857 875
+48 (22) 679 05 35, e-mail: anna.krywczuk@teatr-rampa.pl
TEATR RAMPA NA TARGÓWKU, ul. Kołowa 20, 03-536 Warszawa, www.teatr-rampa.pl
Tags:
Data publikacji: 
25.02.2019