Konkurs diecezjalny dla szkół podstawowych - ogłoszenie listy zwycięzców

Konkurs diecezjalny dla szkół podstawowych - ogłoszenie listy zwycięzców

Z radością informujemy o wynikach konkursu diecezjalnego dla dzieci szkół podstawowych - Osoby nagrodzone oraz wyróżnione zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dnia 10 czerwca 2022 roku (piątek) do auli Akademika Praskiego przy ulicy Floriańskiej 3a na godz. 11.00.

 

WYNIKI KONKURSU DIECEZJALNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Konkurs kl. I-III– Etap szkolny – 2021/22

Święty Józef posłany przez Boga do pomocy

LP

Nr

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Nauczyciel

 

  1.  

85

Fotek Ida

SP 6 Otwock

II

Otwock – Królowej Polski

s. Ines Panasko

I miejsce

  1.  

46

Dukland Zuzanna

SP 1 Radzymin

I

Radzymin Przemienienia

Agnieszka Sieradzka

II miejsce

  1.  

84

Ruszkowska Marta

SP 6 Otwock

II

Otwock – Królowej Polski

s. Ines Panasko

III miejsce

  1.  

87

Góźdź Józef

SP 4 Otwock

I

Otwock – Królowej Polski

Mariusz Konowrocki

IV

miejsce

  1.  

37

Waś Anastazja

SP Okuniew

0

Okuniew

Katarzyna Rzeplińska

V miejsce

  1.  

70

Jerzak Martyna

SP Pustelnik

0

Pustelnik

Iwona Górska

Nagroda biskupa

  1.  

15

Polak Igor

SP Tłuszcz

II

Tłuszcz Przemien.

Mateusz Ulejczyk

Nagroda kanclerza

  1.  

22

Szczęsny Hubert

SP Turze

III

Poświętne

Mateusz Ulejczyk

wyróżnienie

  1.  

40

Aptacy Kinga

SP Glinianka

III

Glinianka

Katarzyna Dziewulska

wyróżnienie

  1.  

73

Foryś Alicja

SP Pustelnik

0

Pustelnik

Iwona Górska

wyróżnienie

  1.  

30

Bieńko Natalia

SP Załubice

III

Załubice

Marta Rybak

wyróżnienie

  1.  

86

Siennicka Nina

SP 6 Otwock

II

Otwock – Królowej Polski

s. Ines Panasko

wyróżnienie

  1.  

28

Pankowska Maria

SP Załubice

III

Załubice

Marta Rybak

wyróżnienie

  1.  

126

Mróz Maja

SP 198

II

MB Zwycięskiej Remb.

s. Marlena Korman

wyróżnienie

  1.  

89

Stachurska Lena

ZS Jasienica

III

Jasienica

Mateusz Ulejczyk

wyróżnienie

  1.  

16

Zadrożna Maja

SP Tłuszcz

III

Tłuszcz Przemien.

Marzena Chojnacka-Matak

wyróżnienie

  1.  

116

Staśkiewicz Ksawery

SP 298

II

Św. Włodzimierza

Urszula Smyczyńska

wyróżnienie

  1.  

99

Śledziewska Weronika

SP Kałuszyn

III

Kałuszyn

Krystyna Sęktas

wyróżnienie

  1.  

100

Sobczyk Jakub

SP 298

III

Św. Włodzimierza

Urszula Smyczyńska

wyróżnienie

  1.  

14

Malinowska Nela

SP Tłuszcz

I

Tłuszcz Przemien.

Marzena Chojnacka-Matak

wyróżnienie

  1.  

35

Witos Hanna

SP 2 Mińsk M

I

MM Narodzenia

Maria Zagórska

wyróżnienie

  1.  

39

Przysowa Antoni

SP 4 Otwock

II

Otwock Królowej Polski

Mariusz Konowrocki

wyróżnienie

  1.  

82

Kowalski Wojciech

SP 42

II

Św. Faustyny

Anna Ogorzałek

wyróżnienie

  1.  

58

Orłowski Franciszek

SP Siennica

I

Siennica

s. Joanna Banasiak

wyróżnienie

  1.  

66

Świadek Aleksandra

 

 

 

 

wyróżnienie

  1.  

76

Tkacz Helena

SP Brzóze

0

Żuków

Anna Przybysz

wyróżnienie

  1.  

81

Majkut Aleksandra

SP 42

II

Św. Faustyny

Anna Ogorzałek

wyróżnienie

  1.  

113

Kornat Antonina

Szkoła Katolicka Ząbki

II

Ząbki Miłosierdzia

s. Dorota Gutkowska

wyróżnienie

  1.  

13

Michalak Amelia

SP Tłuszcz

II

Tłuszcz Przemien.

Marzena Chojnacka-Matak

wyróżnienie

  1.  

29

Milewska Aleksandra

SP Załubice

III

Załubice

Marta Rybak

wyróżnienie

  1.  

34

Abramowski Mateusz

SP 2 Mińsk M

III

MM Narodzenia

Iwona Kuca

wyróżnienie

  1.  

106

Piwnik Aleksandra

SP 355

III

Piękna Miłość

Izabela Bochniak

wyróżnienie

  1.  

136

Bator Michalina

SP 314

III

MB Pięknej Miłości

Ewa Nocek

wyróżnienie

  1.  

3

Tarantowicz Leon

SSP STO nr 2

I

Płudy

Joanna Kaszkur

wyróżnienie

  1.  

6

Rudzińska Anna

Szkoła Sióstr Felicjanek

III

Św. Feliksa

s. Ines Milian

wyróżnienie

  1.  

8

Glegoła Maciej

SP 50

I

Katedra

Jolanta Pietrzak

wyróżnienie

  1.  

21

Stańczuk Marika

SP 1 Sulejówek

II

Sulejówek Matki Kościoła

s. Maria Treffoń

wyróżnienie

  1.  

56

Pietruszka Lena

SP Siennica

II

Siennica

s. Joanna Banasiak

wyróżnienie

  1.  

64

Zychewicz Krzesimir

SP 404

I

Zerzeń

Monika Reichert        

wyróżnienie

  1.  

98

Tenderenda Urszula

SP Kałuszyn

III

Kałuszyn

Krystyna Sęktas

wyróżnienie

  1.  

121

Grabias Kacper

SP 4 Mińsk M

III

MM Narodzenia

Wojciech Jakubowski

wyróżnienie

  1.  

125

Kacprzycki Olaf

SP 198

II

MB Zwycięskiej Remb.

s. Marlena Korman

wyróżnienie

  1.  

128

Gankiewicz Wiktoria

ZSSpecjalnych

 

MB Loretańskiej

Urszula Góral

wyróżnienie

  1.  

129

Kublik Wiktoria

Akus Dagmara

Bieda Antoni

ZSSpecjalnych

 

MB Loretańskiej

Urszula Góral

wyróżnienie

  1.  

132

Burasiewicz Amelia

SP Stryjki

I

Postoliska

Anna Jańczyk

wyróżnienie

  1.  

133

Antoniak Magdalena

SP 114

II

Chrystusa Króla

Katarzyna Tuszyńska

wyróżnienie

  1.  

140

Popielawska Paulina

SP 354

I

Bazylika

Maria Cimochowska

wyróżnienie

  1.  

141

Chmielewska Lidia

SSpecjalna Legionowo

VIII

Legionowo- Jan Kanty

Dorota Wójcik

wyróżnienie

 

 

Konkurs kl. IV-VI – wiersz-modlitwa - Święty Józef posłany przez Boga do pomocy

LP

Nr

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Nauczyciel

suma

  1.  

35

Cimochowski Dominik

SP 42

V

Św. Faustyny

Joanna Wojtyło

I miejsce

  1.  

6

Hiacynta Matak

SP Tłuszcz

V

Tłuszcz Przemienienia

M. Chjnacka-Matak

II miejsce

  1.  

7

Kryszkiewicz Karolina

SP Tłuszcz

V

Tłuszcz Przemienienia

M. Chjnacka-Matak

III miejsce

  1.  

10

Michalski Ksawery

ZS Jasienica

IV

Jasienica

Mateusz Ulejczyk

Nagroda Biskupa

  1.  

38

Abramowski Bartosz

SP Kałuszyn

V

Kałuszyn

Ewa Paruzal

Nagroda Kanclerza

  1.  

11

Osiński Adrian

ZS Jasienica

V

Jasienica

Mateusz Ulejczyk

wyróżnienie

  1.  

33

Świecak Zuzanna

SP 6 Otwock

IV

Otwock Królowej Polski

s. Ines Panasko

wyróżnienie

  1.  

51

Klimek Kamil

ZSSP 38

PP

MB Loretańskiej

Renata Tarnowska

wyróżnienie

  1.  

66

Fleszar Patrycja

SP 120

V

Królowej Polskich Męczenników

Joanna Jasińska

wyróżnienie

  1.  

70

Plichta Wojciech

SP Siennica

IV

Siennica

Agnieszka Suska

wyróżnienie

  1.  

50

Malinowski Karol

ZSP 2 Kobyłka

IV

Kobyłka św. Kazimierza

Marzena Kulesza

wyróżnienie

  1.  

8

Dutkiewicz Maja

ZS Jasienica

IV

Jasienica

Mateusz Ulejczyk

wyróżnienie

  1.  

46

Wójcik Natalia

SP 3 Zielonka

V

Zielonka św. Jerzego

s. Gabriela Chodzińska

wyróżnienie

  1.  

53

Jędrzejewska Aleksandra

SP 198

IV

MB Zwycięskiej Rembertów

s. Marlena Korman

wyróżnienie

  1.  

54

Bartkiewicz Krzysztof

SP 198

IV

MB Zwycięskiej Rembertów

s. Marlena Korman

wyróżnienie

  1.  

9

Wronka Julia

ZS Jasienica

IV

Jasienica

Mateusz Ulejczyk

wyróżnienie

  1.  

31

Kamińska Lena

SP 6 Otwock

IV

Otwock Królowej Polski

s. Ines Panasko

wyróżnienie

  1.  

40

Kurowska Maria

SP Kałuszyn

IV

Kałuszyn

Krystyna Sęktas

wyróżnienie

  1.  

42

Kielak Kacper

SP Kałuszyn

IV

Kałuszyn

Krystyna Sęktas

wyróżnienie

  1.  

47

Piecuch Ewelina

SP 3 Zielonka

V

Zielonka św. Jerzego

s. Gabriela Chodzińska

wyróżnienie

  1.  

68

Chlebicki Filip

SP Siennica

IV

Siennica

Agnieszka Suska

wyróżnienie

  1.  

12

Zaręba Magdalena

ZS Jasienica

IV

Jasienica

Mateusz Ulejczyk

wyróżnienie

  1.  

45

Buchelt Julia

SP 3 Zielonka

V

Zielonka św. Jerzego

s. Gabriela Chodzińska

wyróżnienie

 

Data publikacji: 
31.05.2022