Ogłoszenie listy zwyciezców w konkursie diecezjalnym oraz finalistów OTK - zaproszenie na wręczenie nagród.

Konkurs diecezjalny dla szkół podstawowych - ogłoszenie listy zwycięzców

Z radością informujemy o wynikach konkursu diecezjalnego dla dzieci szkół podstawowych - Osoby nagrodzone oraz wyróżnione zapraszamy na uroczyste wręczenie nagród dnia 16 czerwca 2021 roku (środa) do auli kurialnej przy ulicy Floriańskiej 3 na godz. 12.00. Bardzo prosimy o mailowe imienne potwierdzenie obecności zwycięzców oraz opiekuna(ów) na adres email: wnkpraga@interia.pl lub sms na 606301359

WYNIKI KONKURSU DIECEZJALNEGO DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

 

Konkurs I - III  2019/20, 20/21 - Laureaci

LP

Nr

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Nauczyciel

 

  1.  

5

Gańko Zuzanna

SP Cyganka

III

Żuków

Iwona Górska

wyróżnienie

  1.  

15

Stępień Małgorzata

Szkoła Katolicka Ząbki

II b

Miłosierdzia – Ząbki

s. Dorota Gutkowska

wyróżnienie

  1.  

16

Górska Anna

SP Turze

I

Poświętne

Mateusz Ulejczyk

I miejsce

  1.  

29

Dębska Kornelia

SP 6 Otwock

III

Otwock – Królowej Polski

s. Anna Piaskowska

wyróżnienie

  1.  

32

Zadrożna Maja

SP Tłuszcz

I

Tłuszcz -Przemienienia

Mariola Grzelak

wyróżnienie

  1.  

43

Dmowski Maksymilian

SP Kałuszyn

II

Kałuszyn

Krystyna Sęktas

II miejsce

  1.  

47

Środa Miłosz

SP 2 Radzymin

III

Radzymin – Przemienienia

s. Paula Nikiel

II miejsce

  1.  

52

Kowalczyk Piotr

SP 60

III

Bożego Ciała

Joanna Gąska

wyróżnienie

  1.  

57

Łuczak Laura

SP3 Zielonka

III

Zielonka – św. Jerzego

s. Gabriela Chodzińska

III miejsce

Konkurs IV - VI  2019/20, 20/21 - Laureaci

LP

Nr

Nazwisko i imię

Szkoła

Klasa

Parafia

Nauczyciel

 

  1.  

3

Rosłon Monika

SP Stare Załubice

V a

Załubice

Marta Rybak

wyróżnienie

  1.  

5

Będzikowska Amelia

SP 8 Legionowo

V g

Św. Józefa Obl.

Katarzyna Dzieszkowska-Szybka

III miejsce

  1.  

11

Kasza Kacper

ZSZ w Halinowie

V a

Halinów

Agnieszka Wesołowska

II miejsce

  1.  

15

Chmielewska Lidia

PZSiPS Legionowo

VII a

Legionowo -N Ciała

Dorota Wójcik

wyróżnienie

  1.  

16

Ewiak Aleksandra

SP 3 Wołomin

V a

Wołomin – św. Józefa

Monika Słowik

I miejsce

  1.  

24

Kowalczyk Jan

ZS w Jasienicy

IVa

Jasienica

Mateusz Ulejczyk

III miejsce

  1.  

25

Łukasz Pursa

PZSiPS Legionowo

VII a

Legionowo -N Ciała

Dorota Wójcik

wyróżnienie

 

Olimpiada Teologii Katolickiej Laureaci

 

LP

Nr

Nazwisko i imię

Szkoła

Nauczyciel

 

  1.  

 

Piotr Hoffman

LO Prusa w Warszawie

Katarzyna Skwarczyńska

Finalista

  1.  

 

Magdalena Madeńska

LO im. Wojska Polskiego w Nowym Dworze Mazowieckim

Mirosław Dziubeła

Finalistka

 

Data publikacji: 
11.06.2021