Procedura rejestracji konta

1. Na stronie głównej Wydziału Katechetycznego klikamy odnośnik Rejestracja.

2. Wypełniamy formularz rejestracyjny konta.

3. Po wypelnieniu formularza rejestracyjnego wymaganymi informacjami klikamy "Utwórz nowe konto". Zostajemy przekierowani na stronę główną witryny i wyświetla nam się komunikat o dołączeniu do listy subskrybentów oraz o wysłaniu na podany adres e-mail wiadomości z dalszymi informacjami.Oczekujemy na aktywację konta przez administratora witryny.

 

 

4. Po aktywacji konta otrzymujemy wiadomość z odnośnikiem do logowania na stronie.

5.Klikamy w odnośnik jednorazowego logowania i zostajemy przekierowani na stronę Wydziału, gdzie klikamy oddnośnik zaloguj.

6. Wprowadzamy hasło do witryny. Hasło musi zawierać min. 6 znaków, min. jedną wielką literę, min. jeden znak interpunkcyjny, min. jedna cyfrę. Hasło nie może zawierać nazwy użytkownika. Hasło wprowadzamy w pole "Hasło" i w pole "Potwierdzenie hasła".

7. Uzupełniamy formularz katechety. Na stronie głównej pojawiło się Menu użytkownika, gdzie klikamy odnośnik Formularz osobowy katechety.

8. Jesteśmy przekierowani na stronę formularza i klikamy edytuj.

9. Wypełniamy formularz katechety podając informacje, które nas dotyczą. Podane informacje będą dostępne wyłącznie właścicielowi konta oraz personelowi Wydziału Katechetycznego.